Zápis do MŠ

Chystáte se k zápisu do Mateřské školy v Janovicích n. Úhl. ?

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR vydalo v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády toto nařízení:

Zápis do MŠ - podání žádosti o přijetí dítěte se uskuteční  2.5. – 7.5.2021, nebo v náhradním domluveném termínu (10.5.-14.5.2021)  bez dětí, pouze s rodiči.

Všechny potřebné tiskopisy si pro rychlejší vyřízení můžete vyzvednout osobně u řed. MŠ ještě před samotným zápisem , nebo jej na požádání zašleme na váš e-mail.

Źádost = přihlášku k předškolnímu vzdělávání je pak možno doručit následujícími způsoby:

• Do datové schránky školy
  • Poštou
  • Poštovní schránka školy
  • Osobním podáním dle harmonogramu

Do harmonogramu k osobnímu podání se hlaste na tel. čísle 739 022 470 nebo na e-mailu školy info@msjanovice.cz

Součástí žádosti je :

1.  Dokument Evidenční list dítěte, který tentokrát bude vyplňovat i pediatr. (ke stažení)
2.  Kopie rodného listu dítěte
3.  Prohlášení rodiče, že dítě je řádně očkované –  (ke stažení)   s výjimkou dětí v posledním ročníku vzdělávání
4.  Kopie očkovacího průkazu

Případné dotazy k Zápisu : na výše uvedeném tel.čísle ( řed. MŠ Alena Nosálová), nebo e-mailu školy

POZOR ! NEZAPOMEŇTE !POVINNÉ PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ V POSLEDNÍM ROČNÍKU MŠ

Je nám líto, že se s vámi dětmi neuvidíme osobně , ale o to více se na vás budeme těšit !!!